Angelina Jolie a Brad Pitt

Napsal Noc/Den (») v neděli 12. 9. 2010 v kategorii Celebrity, přečteno: 6897×
ba-hl-obrazek.jpg

Hollywoodský nejkrásnější pár. O jejich vztahu bylo napsáno už mnoho článků, ale já chci jejich vztah, tak trochu zrekapitulovat.

Historie

Přibližně v roce 2004 se začíná natáčet film Mr. & Mrs. Smith. Volba padne na dva nejúspěšnější a podle různých anket na dva nejkrásnější lidi v Hollywoodu na Angelinu Jolie a Brada Pitta.

Angelina Jolie se zajímá hlavně o charitu a černošskou holčičku Maddoxe a Zaharu. Brad Pitt je zase ženatý s Jennifer Aniston.

Ve filmu se ti dva seznámí a nejspíš právě tady přeskočí jiskra. Jenže Brad je stále ženatý s Jennifer, a proto se v roce 2005 oficiálně potvrdí rozvod. Zachvíli se začne veřejně objevovat s Angelinou.

Brad adoptuje Angelininy děti a společně, ještě adoptují chlapce Paxe-thiena.

V roce 2006 jsou oba šťastní ze svého prvního biologického dítěte Shiloh Nouvel. Její první fotky prodají časopisu Hello za 3,5 milionů dolarů.

O rok později v roce 2007 Angelina porodíl dvojčata – dívku vivienne Marcheline a chlapce Knoxe Leona. Jejich první fotky se prodali za 14 milionů dolarů.

Ba-svatba

Rozvod

V poslední době se často objevovali články o tom, že se rozvedou. Důvody byly různé že si nerozumí, moc práce, děti atd.

Vyvrcholilo na začátku tohoto roku tím, že časopis News of the Word napsali, že se Angelina a Brad rozvádí. Časopis dokonce uvedl, že si už rozdělili majetek a děti. Všechno bylo, ale vymyšlené. Angelina a Brad to popřeli a časopis zažalovali.

Angelina

Jeden z důvodů, proč si lidé mysleli, že to mezi nimi neklapalo byli údajné Angelininy problémy. Angelina měla v té době hodně práce a trpěla sebepoškozování a anorexií. Dokonce to vyvrcholilo tím, že Angelina na place omdlela.

Brad

Ale ani Brad není svatý. I on přispěl k těmto pomluvám. Několikrát ho viděli, jak se setkal se svou bývalou ženou Jennifer. A Jennifer a Angelina jsou obě úplně rozdílné, a proto se začaly objevovat spekulace, že Jennifer a Brad se chtějí znovu dát dohromady.

Děti

V současné době mají 6 dětí. 3 adoptované a 3 vlastní a chtějí další! V současné době mají velké množství práce a k tomu velké množství dětí. Možná si říkáte, že jich mají lidé i víc, ale podle mě to Angelina a Brad přehánějí a hlavně nezvládají. Nezvládají 6 dětí a chtějí několik dalších. Už teď mají několik chův, které jim vydatně pomáhají.

Ab-deti

Zajímavosti: O jejich vztahu už je dokonce napsána knížka! Napsal ji Ian Halperich.

Zahraniční novináři je nazývají Brangelina.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Tereza z IP 89.234.78.*** | 15.5.2013 17:57
Bože než začneš psát nějaký článek...blog nebo jak tomu chceš říkat...chtělo by si přečíst si podrobnosti...a hlavně si to po sobě přečíst...:D :D hrůza


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři