Hubnutí a přibírání kvůli filmu

Napsal Noc/Den (») v pátek 5. 10. 2012 v kategorii Celebrity, přečteno: 3101×
hubnuti-diet.jpg

Nejen my smrtelníci hubneme a přibíráme, ale také hvězdy kvůli různým filmům.

Herec: Christian Bale

Christian-bale

Jeden z velmi dobrýchherců, který kvůli roli hubnul i přibíral. Když mu režisér Brad Anderson ukázal scénář k filmu Mechanik, upozornil ho, že bude muset shodit pár kilo, aby vypadal vyzáble. Jenže jeho očekávání Bale podle mého předčil, protože dříve 8é kg vážící přišel s váhou 55 kg. Jak docílil takové váhy? Jedl jen jablko a konzervu tuňáka. Režisér se sice bál, aby herec vůbec film dotočil, ale Bale to zvládnul. Do roka přijímá další výzvu a to v podobě filmu Batman začíná, kde přibral na 101 kg svalové hmoty. Výsledek? Fanoušci ho za oba filmy milují.

Christian-bale-hubnuti  Christian-bale-pribirani

Herec: George Clooney

George-clooney

Známý krasavec musel kvůli Syriana ztratit svůj sex-appeal. Přibral 20 kg. Jeho vlastní slova jsou: „Nabal jsem 20 kilo navíc, takže uznejte, že jsem z toho musel být opravdu nešťastný. Skutečně mě děsila představal, jak odporně budu vypadat, když začnu stárnou a přibírat.“ A jak vlastně přibral? Stačilo jíst každý den talíř těstovin a pít pivo.

George-clooney-pribirani  

Herec: Tom Hanks

Tom-hanks

Jen málo lidí se najde, kteří by neviděli světoznámý film Trosečník. Jenže jen velmi málo lidí ví, že hlavní hrdina Tom Hanks kvůli této roli musel shodit 20 kg.

Herečka: Renée Zellwegerová

Renee-zellweger

Světoznámá baculka a zároveň držitelka diet. Anglická boubelka Bridget Jonesová ukázala hodně ženám, že na váze nezáleží, ale co její hlavní představitelka? „Strašně si to užívám. Třikrát denně jím pizzu a tohle všechno zapíjím plnotučnými koktejly. Přibere 12 kg a baculatý Bridget je na světě. Jenže co až se film dotočí? Všechny kila co Zellwegerová přibrala pod dozorem osobních trenérů. Potom přichází druhý díl a kila musí znovu přibýt. A co třetí díl? Ten už herečka odmítá, protože se bojí zdravotních rizik, se kterými souvisí neustále přibírání a hubnutí.

Renee-zellweger-postava  

Moderátorka: Oprah Winfreyová

Oprah-winfrey

Známá moderátorka kterou miluje miliony lidí se také potýká s váhou. V roce 2000 zhubla na 72 kg, ale později znovu přibrala na 90 kg. Později prohlásila, že už žádnou dietu držet nebude.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Jana z IP 2a00:1028:83ca:*** | 5.4.2016 10:24
Slyšela jsem, že pro rychlé hubnutí je dobré úplně vyřadit cukr a nahradit ho zdravějším a nízkokalorickým sladidlem, nyní zkouším Xylitol www.steviolin.cz/produkt/steviolin-xili-sladidlo-xylitol-500/ a zatím jsem s výsledky spokojená


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct