Vydělávání za nic

Napsal Noc/Den (») ve středu 27. 7. 2011 v kategorii Celebrity, přečteno: 4169×
vydelavani-hl-obrazek.jpg

Lidi chtějí pořád vydělávat, ale některým jde vydělávání úplně samo.

10. místo má Pamela Andersová se svými 100 tisíci eur

-jak dlouho tohle vydělávala? Pouhé dvě hodiny jí stačily, aby vydělala 100 tisíc eura a to ani nemusela jako vždy běhat v červených plavkách po pláži, ale stačilo aby natočila reklamu na zelené lentilky od firmy M&M´s.

Vydelavani-pamela

9. přehlídky a ženy to je jako medvěd a med

-Rihanna, Katy Perry, Leighton Meester, Jennifer Lopez a mnoho slavných žen má vysněné povolání všech žen. Jsou na přehlídce, popíjejí šampaňské a dostávají zaplaceno až 73 tisíc eur, mají nejlepší místa a ještě pár drahých kousků z přehlídky dostanou zadarmo jenom proto, aby lidé viděli, že jejich oblíbené hvězdy nosí právě jejich věci.

Vydelavani-rihanna-katy-perryVydelavani-leigton-meesster

8. když se slaví silvestr

-Pete Wintz a Ashle Simpson-Wentz si vydělali 110 tisíc eur za to, že se na silvestra objevili v miamském klubu, kde si připili šampaňským a za chvilku vypadli pryč.

Vydelavani-8

7.  150 tisíc eur za večeři

-klenotník de Grisogono pozval zpěvačku Cheryl Cole na galavečeři do Cannes. Jenže Cheryl byla v Londýně, takže pro ni ještě poslal soukromý tryskáč a Cheryl se proto mohla v klidu najíst. Jenže by ji mohlo bolet břicho, kdyby jela domů, takže ji pronajal ještě luxusní apartmá v pětihvězdičkovému hotelu Du Cap z odtud další den mohla odletět tryskáčem zpátky domů.

Vydelavani-cheryl-cole

6. oslavujte narozeniny a dostaňte za to zaplaceno

-v dnešní době po Lidsay Lohan neštěkne ani pes, ale dřív jí hotel MGM Grand v Las Vegas najal za  51 tisíc eur za to, že se okoupala u nich v bazéně, párkrát si převlékla plavky a nechala se vyfotit s fanoušky.

Vydelavani-lindsay-lohan_2

5. napište vzkaz a vydělejte si 7 tisíc eur

-píšete statusy na facebooku? Jestli ano, tak to by jste si mohly vydělávat jako Kim Kardashian, která si vydělává tím, že na twitter napíše něco o výrobcích firmy Ad.ly

Vydelavani-kim-kardashian

4. užívejte si a dostávejte zaplaceno

- v Americe mají reality show Jersey Shore, což je vlastně parta lidí, který dostávají 7500 eur. Za co? Za to, že chodí na pláž, diskotéky, kupují oblečené a prostě se flákají. Kdo by si to s nimi vyměnil?

Vydelavani-jersey-shore

3. hazardem si člověk může vydělat a co když máte kráskou krupiérku?

-Carmen Electra je stále krásné tělo, a proto si v kasínu v Las Vegas mohla vydělat 11 tisíc eura za hodinu za to, že bude dělat krásnou krupiérku

Vydelavani-carmen-electra_2

2. porno ples

-Tara Reid dokáže pařit do padnutí, a proto si ji majitel klubu Guy Dunne pronajal za 18 tisíc za noc na „Plesu lehkých holek“.

Vydelavani-tara-reid_2

1. kafe za 2,5 milionu eur

Jennifer Garner a Ben Affleck zbožňují kafe a toho si také všimli ve Starbucks, a proto si vymysleli perfektní reklamu. Lidé často napodobňují své idoly a můžou je napodobnit i v tom, že budou pít stejné kafe.

Vydelavani-jennifer-garner-ben-affleck

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Mirek z IP 2a00:1028:83ca:*** | 26.7.2016 16:54
Vydělávání za nic jde doslova, pokud má někdo talent na obchodování, to ovšem nezjistíte, dokud to nezkusíte. Nabízí se i dema, kde si můžete obchodování zkusit nanečisto, viz cfdbroker.cz


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a dvanáct