Malé princezny krásy

Napsal Noc/Den (») ve středu 15. 8. 2012 v kategorii Osobnosti, přečteno: 3276×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinemale-kralovny-krasy.jpg

Miss aerobic, Miss world… každý známe nějakou soutěž krásy, ale víte o tom, že v Americe mají i malé královny krásy, které soutěží klidně už od jednoho roku!

Ve věku jednoho až čtyř let se všichni staráme hlavně o spánek a jídlo, jenže některé děti se musí starat o to, jestli mají vytrhané obočí, perfektní manikúru, dokonalý make-up… Představím Vám malé děti, které se o sebe musí starat každý den, aby vyhrávali další a další soutěže krásy.

Neví, co se děje, ale jsou královny

Dvojčata Scarlett a Isabella mají teprve jeden rok, ale už jsou v soutěži Toddlers and Tiaras (v překladu něco jako Batolata a korunky), kde na sobě mají róby, že i Barbie by jim záviděla. Holčičky sami ani neví, co se děje, ale můžou jedině brečet, jenže věta jejích matky Kelli je jasná: „Pro krásu se přece musí trpět, nebo ne?“

Scarlett-a-isabella

Dvouletá sexbomba Mia alá Madonna

Představte si dvouletou holčičku, která je stejně blonďatá stejně jako Madonna. Jenže tohle není jejich jediná podoba, mají stejný i tanec a to z písně Like a Prayer, kde na sobě Madonna a ve svém tanci i Mia na sobě zlatý obleček se špičatými košíčky podprsenky a černým křížem na krku.

 

Malá ale už ví, co chce

Když jsme byli malí, tak jsme si každý hráli na nějaké zaměstnáni. Zato čtyřletá Eden jasně ví, co chce: „Eden chce být umělkyní, rockovou hvězdou a vědkyní. Když mi to poprvé řekla, ani jsem nevěděla, že má ponětí, co slovo vědkyně znamená,“ prohlašuje s úsměvem její matka. Matka Mickie už si zasloužila hodně kritiky, ale ona se jen brání tím, že chce, aby její maličká holčička byla šťastná.

Eden

Ďábel s andělskou tváří

„Nesahej na mě.“ Takhle křičí malá Mackenzie, protože malá princezna má opravdu hvězdné manýry. Místo toho, aby se dívala na pohádky, tak chodí na manikúru nebo se učí usmívat. Její oblíbená věta je: „Ne, tak tohle vážně dělat nebudu. Sorry!“

Mackenzie

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři