Světák

Napsal Noc/Den (») v neděli 19. 6. 2011 v kategorii Povolání, přečteno: 2563×
svetak.jpg

Navštěvujte nejmódnější kluby a dělejte dojem.

Historie

Historie je velmi dlouhá. Už v dřívějších dobách měli králové své oblíbence, které si vydržovali na dvorech, aby se pobavili. V dnešní době mi to trochu připomíná milenky, ale i tak jsou lidé, kteří prostě žijí z párty na párty.

 

Požadované schopnosti

Musíte navštěvovat nejnovější podniky, aby jste byly pořád IN. Musíte znát hodně lidí, kteří vás budou všude zvát a platit za vás účty.  Musíte na všechny dělat dobrý dojem, aby jste se jim líbily a mít neuvěřitelný šarm. Měli by jste mluvit několika jazyky, aby jste měly mezinárodní kamarády, kteří budou určitě bohatší než čeští.

 

Klady

Život je jedna velká párty. Spíte přes den a žijete v noci. Všichni vás znají a chtějí se s vámi spřátelit.

 

Zápory

Co se stane, když vás nikdo na nic nepozve? Nebo, když si budete chtít koupit byt? Kdo to za vás zaplatí? Navíc ikdyby jste nakonec měli nakonec dobrého milence nebo milenku, kteří by vás opravdu vydržovali ve všem, co by jste chtěly, co se stane až zestárnete? Ten dotyčný/á si pravděpodobně najde mladší a pošle vás do háje. A tak je to vlastně se všema. Když už nebudete chodit na párty, tak se o vás nikdo nebude zajímat, takže za vás nikdo nebude platit.

 

Kam se můžete dostat

Na nejlepší párty svět.

 

Slavní představitelé

Když nad tím, tak uvažuju, tak asi Paris Hilton. Není zpěvačka, herečka, modelka nebo něco podobného, ale přesto je známá a lidé ji platí, aby nosila jejich věci.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a tři