Krásní lidé

Napsal Noc/Den (») v pátek 10. 6. 2011 v kategorii Zábava, přečteno: 4333×
beautiful-people-obrazek-2.jpg

Krásní lidé

Pojďte se semnou podívat za kultem krásy.

Krása je neuvěřitelná věc/vlastnost, která je v poslední době velmi důležitým tématem.

 

Historie dokonalých lidí

Když začnu mluvit o šlechtění lidí možná si hodně z vás vzpomene na nacisty. V nacistické říši byl založen spolek jménem Lebensborn. Born je starý německý název pro pramen nebo studnu a Lebe je život, takže to vlastně znamená „pramen života“.

Cílem tohoto spolku bylo „vyšlechtit“ dokonalé lidi. Nacisté totiž chtěli mít árijskou rasu, což vlastně byli blonďatí lidé s modrýma očima (jen pro zamyšlení, proč chtěl Hitler blonďaté lidi s modrýma očima, když on sám nebyl ani jedno?).

 

Narcismus

Tenhle pojem se k tomuto článku asi moc nevztahuje, ale mě napadnul právě při psaní tohohle článku, tak jsem si řekla, že to sem prostě dám.

Narcismus nebo také narcisismus je vlastně porucha osobnosti, když člověk obdivuje jsem sám sebe a ostatní lidi považuje, jako nástroj při získávání svých cílů. Název narcismus vznikl podle řecké báje, podle níž krásný mladík Nakrissos (Narcissus) odmítl lásku nymfy Echo a místo toho svoji  krásnou obdivoval na hladině vody, kvůli tomu ho potom bohové proměnili v květu (narcis).

 

Stránka krásných – beautifulpeople.com

Na internetu je všechno, tak snad nikoho ani nepřekvapí, že i krásní lidé mají svoje vlastní stránky. Abychom mohly být členy této stránky musíte být opravdu krásní a projit hodnocením ostatních uživatelů, kteří mají vysoké nároky. Podmínkou je, že se o sebe musíte starat po celý život. Pokud se o sebe přestanete starat, tak doživotně ztratíte členství.

Beautiful-people-obrazek

 

Dnešní krásný svět

V dnešní době je čím dál víc důležité, aby byl člověk krásný. Podle různých studií jsou krásní lidé úspěšnější, chytřejší a šťastnější. Každý sice nemusí vypadat jako Angelina Jolie, ale jisté procenta krásy od nás svět vysloveně vyžaduje a my tomu podléháme.

Ideál krásy je každé století jiný. V jiných století to byla věstonická Venuše a jindy zase „holka krev a mlíko“ a v dnešní době jsou to vychrtlé holky. Jak tomu bude za pár let nikdo neví, ale v poslední době začínají různé organizace bojovat, proti vychrtlým holkám. Jeden z důvodů je možná ten, že se divákům asi moc nelíbí dívat na mrtvoly, když modelka umře na molu, protože několik dní nejedla.

 

Zajímavosti: Krásní lidé mají spermobanku.

Beautiful-people-oskliva

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a tři