Elektronická cigareta

Napsal Noc/Den (») v sobotu 13. 4. 2013, přečteno: 2626×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pokud jste kuřák, tak jste už určitě slyšely o elektronických cigaretách.

Lidé vymýšlí pořád nové a nové věci a i kuřáci mají novinku. Jeto elektronická cigareta, která má zlepšit hodně věcí. Například vztahy mezi kuřáky a nekuřáky. Pokud máte nějaké partičku, tak se tam totiž určitě objeví lidé, kteří jsou kuřáci i nekuřáci a tady nastává velká problém. Kuřáci budou nadávat, že si nemůžou zapálit a nekuřáci si budou stěžovat, že musí čuchat ten smrad. A tady přichází úžasná věc v podobě elektronických cigaret, které nesmrdí a tudíž neobtěžují nekuřáci, ale zároveň si kuřáci můžou v klidu zapálit.

I ohledně zdraví kuřáků je to lepší, protože v e-cigaretách není tolik bordelu jako v normálních cigaretách.

Zvláště ženy mají v oblibě kouřit cigarety různých příchutí, ale to není žádný problém, protože si můžete vybrat různé příchutě. V poslední době jsou sice v oblibě tzv. práskací cigarety, ale přiznejme si, že kouřit jen mentolové cigár není zrovna pro všechny.

Je rozdíl mít elektronickou cigaretu, která může vydržet na hodně dlouhou dobu a nemáte jen klasicky 20 cigaret. Je to přece jen jednoduší a člověk nemusí přemýšlet nad tím, že už mu docházejí cigarety, ale je zase fakt, že elektronická cigareta taky nemá nějaké měřítko, díky kterému poznáte, že Vám dochází náplň. Ale můžete si dát jakou chcete náplň, takže si můžete vybrat, co vlastně chcete.

Jediný problém u těchto cigaret je, že v poslední době ministerstvo zakazuje e-cigarety stejně jako klasické a to kuřáky hodně odrazuje.

e-liquid

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Tomáš z IP 92.240.174.*** | 16.9.2016 19:14
Pěkný článek, já přešel na vapování teprve minulý rok. Přesvědčily mě elektronické cigarety Joyetech od www.gallagher.cz/elektronicke-cigarety/elektronicke-cigarety-joyetech/ Koupil jsem si je jen ze zvědavosti a dnes je používám mnohem raději než klasický cigarety.
Monys z IP 185.137.125.*** | 22.3.2019 14:03
Jsou méně škodlivější, sama jsem na ně přešla už jen kvůli velkému výběru příchutí mojeelektronickacigareta.cz/e-liquidy-naplne/
Lakys z IP 78.45.141.*** | 9.4.2019 07:38
Zakoupil jsem si minulý rok tuto cigaretu joyetechegoaio.cz a jsem s ní spokojen. S klasickými cigaretami jsem přestal a hlavně dost ušetřím.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedna