Hodinky

Napsal Noc/Den (») v sobotu 18. 5. 2013, přečteno: 2387×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Moderní člověk chodí včas, tak si pořiďte moderní hodinky .

Chodit včas je výsadou králů, tak proč si tuto vlastnost neosvojit? Nebylo fajn, kdyby jste přišly včas a nemuseli poslouchat obvyklé kousavé poznámky svých kamarádů, kteří už deset minut čekají, protože vy jste se zpozdily? Sama jsem dost často chodila pozdě, takže vím, jaké to je, když to musíte poslouchat pořád a pořád dokola a dokolečka, jako když křeček běhá v kolotoči s tím rozdílem, že jeho to baví.

Je mi sice jasné, že hodně lidí hledí na ceny (kdo ne?), ale občas je i dobré vložit peníze do kvality a koupit si něco, co se Vám opravdu líbí jako jsou hodinky. Tyto hodinky nepatří zrovna mezi nejlevnější modely, ale přiznejme si, kdo nekoupil občas nějakou věc jen tak spontánně a pro radost.

Pro ženy můžou být hodinky i módní záležitostí a hodinky hodinky určitě tuhle touhu splňují, protože jsou tu různé druhy hodinek, které se Vám určitě zalíbí. Ale nebojte pánové, že u stránky hodinky hodinky budete nějak v nevýhodě. Máte stejné možnosti jako dámy, abyste ze sebe udělali úžasné muže, kteří jdou přímo z módní přehlídky a jsou to největší šviháci na světě.

Pokud jsem vás přesto nepřesvědčila na hodinky, tak se můžete podívat i další doplňky, které by vás mohli zaujmout, jako jsou šperky v podobě náramků, náušnice, prstýnky nebo náhrdelníky u dám a u pánů jsou to zase řetízky nebo pásky, aby jim nespadly kalhoty. Nebo že byste měli zájem o pera nebo batoh i to tady klidně můžete najít. Přeji příjemný nákup.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a nula