Medicínský bazar

Napsal Noc/Den (») v pátek 12. 4. 2013, přečteno: 2542×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pokud jste doktor, který si chce zařídit ordinaci, tak Vám tento článek velmi pomůže.

laboratorní technika se může hodit každému doktorovi, takže navštívit stránku Medicínský bazar určitě pomůže nejednomu lékaři, který si chce rozšířit svoji ordinaci nebo si ji úplně přestavět. Pro mě byl tenhle článek zvláštní, jelikož jsem některé názvy viděla snad poprvé.

Slovíčko ophthalmologie (oftalmologie) je obor medicíny, který se zabývá onemocněním a chirurgií zrakových vad. Nebo taková otolaryngologie je obor specializující se na diagnózu a léčbu chorob ušních, nosních a krčních.

Nemocí je na světě hodně a laboratorní technikanám může pomoci zjistit nebo odstranit spoustu z nich a žádný doktor na světě určitě nechce mít nekvalitní přístroje, při kterých by se mohla stát stejná nehoda jako ve filmu Poslední prázdniny (žena si myslí, že umírá, kvůli chybě přístroje). Technika může být stejně důležitá jako samotní doktoři, takže pokud ji doktoři budou mít, tak se může zachránit spousty životů.

laboratorní technika má, ale jeden velký problém a tím je cena. Pochybuji, že by si některý doktor mohl dovolit vyplatit na stůl několik milionů jen tak z rukávů. A právě laboratorní technika na Medicínském bazárku se i doktorům může cenově zdát přijatelnější a koupit si nějaký ten přístroj a zlepšit tím svoji ordinaci a tím si třeba i zvětšit pacientů.

České zdravotnictví na tom není zrovna dobře, ale pokud se všichni budeme snažit, tak se to určitě zlepší a všichni tím vyhrajeme.

Určitě se na stránku: laboratorní technika podívejte a možná někdo z vás v budoucnu se stane lékařem.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Martin z IP 92.240.174.*** | 27.5.2016 23:18
Mnoho lidí ani neví o tom, že existuje i stavební bazar, dá se na něm sehnat vše potřebné na stavbu. Často ho navštěvuji na stavba-bazar.cz/


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a tři