Novoročenky

Napsal Noc/Den (») v sobotu 13. 4. 2013, přečteno: 2309×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Nový rok je už sice za námi, ale další rok klidně novoroční přání poslat můžete.

novoročenky můžou být příjemným zpestřením nového roku, která Vás může od vašich blízkých potěšit a připomenout vám, že na vás někdo i v tom novém roce myslí. Nebylo by přece jen hezké, kdyby jste poctivě starou cestou dostaly novoročenku a ne jen prostřednictvím emailu, kde to vygeneruje nějaký stroj. Nevím, jak Vás ale mě spíše takové novoročenky obtěžují než by mě potěšily, ale ta v klasické poště má přece jen svoje kouzlo, které zahřeje u srdce.

Pokud jste firma, tak máte nejlepší příležitost se připomenout Vašim zákazníkům, kteří a Vás už možná zapomněli a vy jim touto cestou můžete ukázat, že Vaše firma stále existuje a prosperuje. Buď udělá seriózní novoročenky nebo klidně nějakou bláznivou, protože přiznejme si, že lidé si pamatují hlavně ptákoviny. Protože člověk si víc pamatuje nějakou úplnou blbost než nějakou úplně normální věc.

Ale je jasné, že každá firma tvrdí, že právě ona je ta nejlepší. Proto můžete dostat vzorky zdarma, které vás určitě už přesvědčí, že právě tato firma je ta nejlepší a vy už nemusíte hledat v dlouhém zástupu dalších nabídek a ztrácet tak čas, který v období vánoc všichni z nás potřebují.

Tak co pošlete někomu nějakou novoročenku? Doufám, že ano protože někomu tím určitě zvednete náladu a každý kdo by ji dostal zahraje u srdce + vytvoří mu to úsměv na tváři. Takže rychle běžte na stránku a objednejte pro své blízké nějaké ty novoročenky.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Jana Grew z IP 92.240.185.*** | 16.7.2013 20:50
Novoročenky jsou potřeba, člověk si díky nim uvědomí, že není na světě sám a že jsou kolem nás lidi, který máme rádi, který nám přejou jenom to dobrý a naopak my to samé jim. Nejlepší jsou asi ty z papíru jako tyhle www.originalni-novorocenky.cz/ . To je pak jasný, že si dotyčný dal práci aby jí mohl poslat, ale i ty který se posílají mejlem jsou dobrý


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedna