Svatební oznámení

Napsal Noc/Den (») v úterý 23. 4. 2013, přečteno: 2567×

Zvony zvoní a z kostela vychází krásný novomanželský pár.

Idylce svatby předcházela dlouhé přípravy, které páru (nevěstě) zabraly hodně času. Co všechno vůbec musí zařídit? No od základů jako je jídlo, pití, kytky, šaty, tak jsou tu i svatební oznámení. Jinak by to přece vůbec nemělo smysl, kdyby všechno přichystali, ale nikdo by jim tam nepřišel ne? Všechno by přišlo nazmar a bylo by to prostě celkově v háji, ale tomu se dá jednoduše předejít a to drobností jako jsou svatební oznámení.

Jsou to vlastně takové malé, většinou bílé, dopisy, které oznamují, že se dva lidi toho a toho dne žení/vdávají a kdy máte dojít, aby jste jim to všichni dosvědčily. Ale i takové malé dopisy doslova reprezentují pár, takže jim by se nemělo upírat na významu, i když se někomu můžou zdát jako nepodstatné. Ale pokud jste člověk, který si potrpíte na detaily, tak se Vám i tohle bude zdát určitě hodně důležité.

A čím se můžou tyhle malé dopisy lišit? V hodně věcech třeba ve fontu písma (druh písma), barvě, velikosti nebo taky obrázkem. Klasický obrázek jsou asi hrdličky, ale je jich na světě, ještě mnohem víc a svatební oznámení se díky tomu může stát ještě krásnějším než doposud. Různé drobnosti, které můžou naznačit i jak svatba bude vypadat. Pokud bych třeba já na svatební oznámení viděla hodně kytek, tak bych si myslela, že i na svatbě bude hojná květinová výzdoba.

Tak co chystáte se už na svatbu? Pokud ano, tak se už hádám hodně těšíte a zažínáte řešit svatební oznámení a tady Vám doporučuji tuto stránku: http://www.svatebni-oznameni-pamas.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Luďka z IP 2a00:1028:83ca:*** | 7.5.2015 08:25
Svatební oznámení už máme, napsáno je tam - Jdi s tím, kdo tě má rád. Jednoduché a krásné, že. Teď ještě svatební dekorace na auto a bude vše kompletní www.salonvalery.cz/kategorie/dekorace-auta/


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvanáct