Tisknutí novinových nehtů při sledování Velké svatby

Napsal Noc/Den (») v úterý 11. 3. 2014, přečteno: 3003×
nehtove-noviny.jpg

S těmihle nehty jsem nikoho v mé společnosti neviděla, tak jsem si řekla, proč je nevyzkoušet a přitom se podívat na film Velká svatba.

Předem upozorňuji, že budete potřebovat víc času než jen třeba 15 minut, jelikož musíte čekat na zaschnutí laku jinak se celý efekt úplně ztratí. Na druhou stranu nepotřebujete koupit žádné extra věci navíc. 

Budete potřebovat

Barevný lak - já jsem použila bílý, aby výsledek pořádně vynikl, jelikož písmenka v novinách jsou logicky bílé.

Průhledný lak - pokud nechcete mít vše hned v čudu, tak doporučuji přetřít výsledek průhledným lakem.

Noviny - já jsem použila klasické noviny a z nich jsem vybrala jeden hustě popsaný článek a ten si postupně přikládala na nehty.

Alpa - já jsem použila alpu, ale hodí se k tomu jakýkoli jiný alkohol, i když se mi zdá zbytečné plýtvat alkoholem, když má stejný účinek alpa.

Kosmetické tampony

Postup

    1. Krok - nejdříve si natřete nehty barevným lakem, který nech pořádně zaschnout, protože pokud na něj později přilepíte noviny, tak se vám lak jedině, tak přilepí na noviny a ne opačně.
    2. Krok - na vatový nalijte Vámi určený alkohol a k němu přiložte novinový článek. Tuhle celou kombinaci přiložte na nehet a počkejte, aspoň dvacet sekund.  Když tak opatrně nekoukněte, jestli jsou písmena pořádně vidět a případně přiložte celou kombinaci znovu zpátky.
    3. Krok - doporučuji teď všechno zafixovat průhledný lakem, ať se písmenka hned neztratí.

Hotovo! A tohle opakujete ještě 9x :D

Jen lakovat si nehty by mě určitě nebavilo, takže jsem si u toho pustila film Velká svatba, který už podle obsazení herců sliboval velkou zábavu, která se jen tak nezapomíná.

Upřímně? Obsazení mě natolik okouzlilo, že mě trochu zklamal. Jak už napovídá název, tak dva mladí lidé se rozhodnou uspořádat stavbu, kdy pozvou své milované rodiče a dozví se o nich nejednu zajímavou věc a to nejen o jejich sexuálním životě. Film má celkově vtipné momenty, ale je to spíš z filmů, na které se podíváte jednou a po druhé se na něj podíváte třeba za 10 let. Tím Vás nechci odradit od podívání na něj, ale spíš od velkého očekávání, které Vám může zkazit celkový pohled na svět.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a nula